Sharmana
Sharmana

امارات متحده عربی یکی از رویایی‌ترین کشورهای جهان برای ایجاد کسب و کار و تجارت است. وجود مالیات صفر درصد در کشور امارات باعث شده است که تعداد بسیار زیادی از کسب و کارهای بین المللی در دبی و مناطق دیگر امارات فعال باشند و با ایجاد شرکت در امارات به تجارت خود رونق بدهند.

تماس با مشاوران
021-00000000
Sharmana
مشاوره مهاجرت و کار

امارات متحده عربی یکی از رویایی‌ترین کشورهای جهان برای ایجاد کسب و کار و تجارت است. وجود مالیات صفر درصد در کشور امارات باعث شده است که تعداد بسیار زیادی از کسب و کارهای بین المللی در دبی و مناطق دیگر امارات فعال باشند و با ایجاد شرکت در امارات به تجارت خود رونق بدهند. در این مقاله قصد داریم به بررسی روش های اخذ اقامت امارات بپردازیم. در این مطلب راه هایی همچون اخذ اقامت امارات (دبی) با خرید ملک ، اخذ اقامت امارات (دبی) از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت ( شریک لایسنس امارات (دبی) ) ، اقامت امارات (دبی) از طریق تحصیل و اقامت امارات از طریق کار به صورت کامل بررسی خواهد شد و مزایا و معایب روش های اخذ اقامت امارات (دبی) بیان می‌شود.

خدمات

Emirates
Sharmana
Sharmana
Sharmana
موسسه مهاجرتی

سرمایه گذاری در امارات، نحوه و شرایط سرمایه گذاری در کشور امارات، استانداردها و شاخص های موثر بر سرمایه گذاری در کشور امارات، انواع روش سرمایه گذاری مانند؛ سرمایه‌گذاری از طریق خرید ملک، از طریق ثبت شرکت، از طریق کارآفرینی و دیگر روش سرمایه گذاری در امارات، مزایا و معایب سرمایه‌گذاری و نحوه اخذ اقامت امارات از طریق سرمایه‌گذاری در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی واقع شده است. چگونه می توان در امارات سرمایه گذاری کرد؟ سرمایه گذاری در کشور امارات چه مزیت و معایبی را در بر دارد؟ آیا امکان اخذ اقامت امارات از طریق سرمایه ‌گذاری وجود دارد؟ ما به این سوالات و دیگر سوالات شما در باب سرمایه گذاری در امارات پاسخ داده ایم. کشور امارات از کشورهای ثروتمند دنیا به حساب می‌آید. وجود دیگر شاخص‌ها نظیر نرخ پایین بیکاری نیز از جمله علت‌های مهاجرت و سفر به این کشور است. شما دوستان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع ابهام در باب سرمایه‌گذاری در امارات و یافتن پاسخ سوالات خود در این خصوص با مشاورین موسسه شارمانا تماس حاصل فرمایید از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید.

Sharmana
Sharmana Sharmana