Sharmana

ثبت شرکت/

Sharmana
مدارک و شرایط ثبت شرکت در دبی

معمولاً برای ثبت شرکت در کشوری خارجی و دریافت اقامت آن، نیازمند داشتن شرایطی خاص و پیچیده هستید؛ در حالی که ثبت شرکت در دبی چنین نیست. از جمله مهم‌ترین مواردی که موجب محبوبیت این روش شده، عدم نیاز به ارائه مدرک زبان و همین‌طور نداشتن محدودیت سنی است.برای اخذ اقامت دبی از طریق ثبت شرکت نیاز است مدارک هویتی خود و خانواده شامل اسکن پاسپورت و ترجمه رسمی کارت ملی و شناسنامه را برای کارشناسان ما در پت وی ارسال نمایید تا جهت گرفتن تائیدیه اولیه و دریافت مجور فعالیت از وزارت توسعه اقتصادی (DED) امارات اقدام نمایند.گرفتن مجوز اولیه معمولاً ۷ الی ۱۰ روز کاری زمان خواهد برد. در مرحله بعد برای دریافت مجوزهای لازم، می‌بایست فرم‌های مربوطه را تکمیل نموده و هزینه‌ها را پرداخت کنید.پس از انجام کلیه امور، یک مجوز اقامت ۳ ساله و قابل تمدید برای متقاضی و اعضای خانواده وی صادر می‌گردد که به واسطه آن می‌توانند در این کشور زندگی کرده و از امکانات رفاهی آن بهره‌مند شوند.

بیشتر بخوانید
ثبت شرکت در دبی

هر زمان که صحبت از کشورهای سطح بالا به میان می‌آید، می‌توانیم به جرات بگوییم که امارات و دبی در گوشه‌ای از لیست مورد نظرمان به چشم می‌خورد. شاید یکی از اصلی‌ترین دلایل این موضوع هم رشد فوق‌العاده اقتصادی این کشور باشد. البته مواردی دیگری چون نزدیکی دبی به ایران از نظر جغرافیایی و فرهنگی و همین‌طور امنیت بالایی که دارد نیز بی‌تاثیر نیستند. اقتصاد قدرت‌مند امارات و امکاناتی که در اختیار شهروندان خود قرار می‌دهد، باعث شده افراد بسیاری متقاضی ثبت شرکت در دبی باشند. با توجه به این‌که متقاضیان می‌توانند با ثبت شرکت در این کشور اقامت دبی را برای خود و اعضای درجه یک خانواده شامل همسر و فرزندان بدست آورند، در این مطلب قصد داریم به شرایط و چگونگی اخذ اقامت دبی از طریق ثبت شرکت بپردازیم. پیشنهاد می‌کنیم اگر شما هم تمایل به مهاجرت به این کشور زیبا را دارید، با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید
Sharmana
Sharmana
Sharmana
مزایای ثبت شرکت در دبی و امارات

متقاضیان غیر بومی نیز می توانند در مناطق آزاد کشور مالکیت 100 درصدی را اختیار نمایند.

بیشتر بخوانید
هزینه ثبت شرکت در دبی

به جز این که در کم‌ترین زمانی که می‌توان به آن فکر کرد، می‌شود اقامت دبی از طریق ثبت شرکت را برای خود و خانواده دریافت کرد، ثبت شرکت در دبی مزیت دیگری هم دارد که مربوط به هزینه‌های آن است. تمامی هزینه‌هایی که قرار است در طی پروسه ثبت شرکت پرداخت شود که شامل هزینه‌های ترجمه اسناد و مدارک، هزینه‌های مربوط به گرفتن مجوز تجارت و تائیدیه‌های لازم، هزینه ویزا و اداره‌ی ماجرت می‌باشد از قبل مشخص می‌گردد. بنابراین نگرانی هزینه‌های پنهان و ناگهانی وجود نخواهد داشت. اگر سوالی در خصوص اخذ اقامت دبی از طریق ثبت شرکت، ثبت شرکت در دبی و شرایط دریافت اقامت دبی دارید، می‌توانید در بخش نظرات آن را با ما به اشتراک بگذارید؛ به زودی توسط کارشناسان ما پاسخ داده خواهد شد. در صورت تمایل به بررسی شرایط خود، اطلاع از هزینه‌ها، کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن مشاوره مهاجرت، می‌توانید با کارشناسان ما در پت وی تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید
Sharmana
Sharmana